Расположение

Мемориал мучеників за віру буде розташований на території сьогоднішньої парафії Святого Архангела Михаїла в місті Тиврові – 20 км від Вінниці, де 70 років тому впродовж 3-х місяців комуністична влада закатувала більше 15.000 віруючих людей.

Мемориал буде знаходитись на першому поверсі у підвалах костелу святого Архангела Михаїла на українському Поділлі, на місці, котре показує жорстокість і трагічну долю мільйона людей замордованих тільки тому, що були римо-католиками. Мемориал стане натуральним санктуарієм мучеництва і трагічної долі того, що було здійснено режимом без Бога. Створено буде цей мемориал на знак пошани для знаменитого поляка Св. Йоана Павла ІІ з нагоди 15-річчя його візиту в Україну а також на знак пошани для тих, котрі залишилися вірними і не зреклися своєї віри.

Хоча головний акцент музею буде поставлений на стійкість в вірі католиків в Україні підчас комуністичних переслідувань, то однак останній етап меморіалу буде присвячений також тим, хто несправедливо страждав у лютому 2014 року на Київському Майдані як і сьогодні несправедливо страждає через війну на Сході України.

Мемориал плануємо відкрити в 2017 році у 80 річницю найважчих переслідувань за віру ХХ століття, коли в Україні закрито всі храми і не було жодного священика на свободі, а влада переконувала, що люди забудуть що таке релігія. Згадуючи приклад мучеників за віру, а також їх мученицьку смерть, прагнемо указати собі і іншим, Україні і цілому світу, що правда, справедливість, свобода і любов – це цінності непорушні і говорять нам про гідність і духовне багатство кожної людини і суспільства.