Что хотим достичь?

13177352_818894328244154_8661132479559372499_nЗавдяки добре зробленій унікальній експозиції надіємося, що люди не залишаться байдужими, деякі з них дуже добре пам’ятають ті часи, а деякі були ще малі, коли все це відбувалося. Будемо старатися створити сучасний меморіал, котрий промовляє до всіх: молодих і старих, з освітою і неосвічених. Будемо вживати сучасні засоби вираження: музику, фільм, гру світла. Надіємося, що люди виходитимуть з меморіалу збагачені не тільки знанням але також глибокими духовними переживаннями. Меморіал буде місцем винятковим передусім тому, що показує шокуючу правду, яка торкнулася кожної сім’ї. Тож не можна вийти звідси невідміненим. До цього часу лише нечисленні могли дізнатись про цю проблематику з доступних книжкових видань. Незабаром буде ще одна можливість, щоб поширити свої знання про життя мучеників наших часів. Окрім цього в монастирі Місіонерів Облатів Непорочної Марії буде реколекційний дім і вже є на етапі завершення побудова кімнат в яких можна помістити більше 50-ти осіб (цілий автобус). Реколектанти можуть цілий тиждень проводити перебування в меморіалі, як мати кілька дневі поетапні реколекції-пізнавання життя і віри нашої країни завдяки мученикам. А при частині присвяченій останнім подіям на Майдані Києвському і в Донецьку та Лууганську матимуть нагоду молитися про настання миру в Україні. З історії Церкви знаємо, що в Римі від давна християни збиралися біля катакомб а сьогоднішній досвід Києво-Печерської Лаври в Києві де приїздить цілий православний світ, щоб вшановувати мощі святих власне це підтверджує. В Україні і в цілому колишньому Радянському Союзі Римсько-Католицька Церкві не має щось подібного. Саме тому цей проект є унікальний для Католицької Церкви цілої східної Європи і заодно виховавчий і пізнавав чий історію переслідувань новітньої України.

Як хранителі цього місця, усім серцем беремо участь в поширенні культу мучеників наших часів створюючи меморіал, котрий в сучасний спосіб, інтерактивний і мультимедійний приблизить людям, передусім молодим, послання життя і смерті мучеників за віру. Щоб полегшити відвідувачам глибше зрозуміння важливості цього місця, створимо Центр Інформації для Паломників, який буде обслуговувати парафія. Виходячи навпроти їхнім духовним потребам, буде доступне в Санктуарії відокремлене місце для молитви і адорації, вшанування реліквій і поєднання з Богом в Таїнстві Милосердя. Кожен присутній тут паломник, зможе зміцнити свої духовні сили, відчути присутність мучеників і більше приблизитись до Ісуса, який перебуває в Пресвятих Дарах.

Відчуваємо, що сотні тисяч мучеників за віру нашої землі допомагають нам у наших діях. Просимо їх про підтримку, коли кожного дня стаємо на коліна біля їхніх могил.