18 вересня відбувся День Відкритих Дверей у Тиврівському Меморіалі Мученників за віру в Україні ХХ ст де служать Місіонери Облати Марії Непорочної. Протягом дня нас відвідали 43 особи.
![](https://memorial.omi.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/0-02-0a-89da79507850eb2d5282fada508ff34d29523b09194da19d8869e5b533d72ac7_8f08c00631858fab-1024x576.jpg)
Дякуємо Богові за цей час та усім провідникам Меморіалу, що з 10.00 до 17.00 чергували та допомагали відвідувачам.
![](https://memorial.omi.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/0-02-0a-c3e6ac03a78418b8c7e4c81527f41bc693d5567c552ff9f2d4fc3b924889b2d0_8dfee2c6cbbfc508-1024x498.jpg)
Також пригадуємо, що є можливість попередньо домовившись телефоном за номером: +380968334369, щоб прийти на екскурсію слідами мучеників за віру у нашому Меморіалі. Сердечно запрошуємо.233Охоплено людей17ВзаємодіяПросування недоступне
![](https://memorial.omi.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/0-02-0a-a4416ababecc96782c1c9c7e9d90f886d921445a42bd1d72c9b0214907cf88f2_b7d872cdc0975350-498x1024.jpg)
![](https://memorial.omi.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/0-02-0a-035dd3a1b7e938cc82253a0026998ef1a7e3bd0753058649ca7ae0313a748da1_e7f6312976c9b439-498x1024.jpg)
![](https://memorial.omi.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/0-02-0a-6d86e51950d2343fecc9b46f7267b9660bf5505b1705be9fa80bf20e67763518_9fa0029f76ef2f8b-498x1024.jpg)
![](https://memorial.omi.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/0-02-0a-3ba04252810a85866c16857d79035f34af01ccff9629eb119bf2890de4b5c9e4_8235428d66ac4d97-498x1024.jpg)
![](https://memorial.omi.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/0-02-0a-72db02e48e6fbc364f5f87f420a2286f83592f37901d33492caacc4a21995fa9_34526bc02dbed7fd-1024x498.jpg)