“Вони (мученики) підкреслюють свободу особистості і пріоритет індивідуальної свідомості, повертають цінність і чистоту ідеалів, демонструють справжнє християнство. Їх послання спрямоване до всіх віруючих в Христа, тому що всі покликані пережити в різний спосіб і в різні часи Пасхальну Тайну Спасіння.
![](https://memorial.omi.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/299632884_424450026385185_2546153128638896237_n-1024x683.jpg)
Їх приклад запрошує християн початку третього тисячоліття бути в дієвий спосіб свідками віри, тому що “… сучасна людина слухає з більшою готовністю свідчення, ніж повчання, а якщо і слухає повчання, то тільки тому, що вони є свідченнями”о. Павло Вишковський ОМІ “Переслідувана Церква”
![](https://memorial.omi.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/299543756_424450029718518_4983024830737530914_n-1024x683.jpg)
Тому досвідчуймо історій боротьби наших предків, аби надалі свідчити своїм життя Живого Господа
![](https://memorial.omi.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/299429287_424450366385151_7643031310116233757_n-1024x683.jpg)
03 вересня 2022 року
Всеукраїнський день молитовної пам’яті постраждалих за віру у ХХ ст.Меморіал мучеників за віру в Україні ХХ ст. у Тиврові