Слава Ісусу Христу!
Запрошуємо до нашого Санктуарію Матері Божої Тирвівської та Мучеників за віру ХХ ст в Україні на Четвертий Всеукраїнський День Пам’яті Постраждалих за Віру, який відбудеться 3 вересня 2022 року. У якому згадуючи мучеників ХХ ст молитимемося за справедливий мир для України та перемогу над ворогом через якого прийшло стільки страждання на нашу Батьківщину у нашому часі.
![](https://memorial.omi.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/0-02-05-5c28a14caaab2d0dac6c1ac57983ea8c497daed1979c5102a13c90d3c9e9eebd_d264061bc39b9ddc.jpg)
Програма дня:
11:00 – Урочитса Євхаристія, яку очолить єпископ Леон Дубравський;
13:00 – Хресна дорога в Меморіалі Мучеників за віру
14:30 – Фуршет
Сердечно запрошуємо: Хранителі санктуарію: Місіонери Облати Марії Непорочної