Молодь ОМІ в часі своєї зустрічі переглянула фільм “Вірити” у нашому Меморіалі

У Молодіжному центрі Йоанна Павла ІІ тиврівського монастиря Місіонерів Облатів Марії Непорочної проходила зустріч молоді на тему «Смерть та Вічне Життя». Під час зустрічі була присутня молодь з різних куточків України: Київщини, Хмильниччини, Вінниччини, Донеччини, Львівщини….


Чи була це легка зустріч ? Ні. Тема смерті не є легкою, але Господь показує нам , що якби важко не було – не можна робити вигляд ніби її немає. Ми нагадали собі просту істину : ми всі помремо – це від нас не залежить. Але як ми це зробимо , як ми будемо йти до Господа – ось головне питання.


На кладовищі у Тиврові мали конференцію, яку виголосив для нас о.Вадим Дорош ОМІ. Після цього мали ділення в групках, на яких ставили відповідали на важливі питання.
Під час зустрічі також своє слово скеровували до нас о.Андрій Рак ОМІ, о.Христофор Махельский ОМІ та о.Богдан Савицький ОМІ.


Оскільки зустріч проходить в листопаді мали нагоду помолитись за померлих, близьких нашому серцю особливо, які відійшли до Господа.
Також мали перегляд фільму «Вірити», про мучеників за віру в Україні, завдяки якому отримали правдиві свідчення того, що що таке справжня віра, і що смерть за Господа є насправді перемогою. Перемогою над Смертю.


Бо Христос Воскрес! Такою є Правда нашої Віри. Христос наша Надія. Наше Спасіння. Наше Життя. Наша Вічність.

Залишити відповідь