Слава Ісусу Христу!
![](https://memorial.omi.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/0-02-05-2ae9c315fbebfd04d3a58cf02882756bd1d7e0c230f1d8d9f62f7ab085858007_91c84f6b948b1d0f-1024x768.jpg)
Наш Санктуарій Матері Божої Тиврівської та Мученників за віру в Україні відвідали Сестри Місіонерки Божої Любові (калькутки) разом з о. Віталієм Подолян ОМІ.
![](https://memorial.omi.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/0-02-05-cd71e2fb2adfa4b79cd76989a4f02ac2e4c23ac7c733075d4200513415af7e31_efce615c1363ce93-1024x768.jpg)
Спочатку вони були на Євхаристії, потім після обіду пройшли Меморіалом Мученників за віру ХХ ст. в Україні (в англійській мові). Після цього ще помилувавашись краєвидами над Південним Богом доєдналися до годинної Адорації.
![](https://memorial.omi.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/0-02-05-a891a422ea91aae1b940be98a0c193f3bba00ed8aaeb14cea30b8559ecac36a0_8f42c80ad74885f8-1024x768.jpg)
Дякуємо Богові за цих паломників, які прибули до нас з Києва.