Переселенці з різних фронтових міст відвідали наш Меморіал Автор запису:admin Запис опубліковано:04.05.2022 Категорія запису:Новини Коментарі запису:0 Коментарів «Наша щира віра і любов часом здатні створити чудо там, де, здавалось, існує лиш безнадія». Переселенці з різних регіонів України пройшли слідами мучеників ХХ ст. в Україні у нашому Меморіалі в Тиврові. Вам також може сподобатись Школа – Меморіал Мученників за віру ХХ ст. в Україні – частина 4 04.04.2020 Запрошуємо у Великому пості відвідати Меморіал Мученників ХХ ст. в Україні 06.03.2021 Свідки віри – Родина Бєляк – Зерно Істини 17.04.2020 Залишити відповідь Скасувати відповідьКоментарEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Введіть URL-адресу сайту (необов’язково) Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів. Δ