3 вересня відбувся Четвертий Всеукраїнский молитовний день мучеників за віру ХХ ст.
![](https://memorial.omi.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/305304820_437968905033297_2599999745621697935_n-1024x768.jpg)
![](https://memorial.omi.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/303601416_437969478366573_897326570079752345_n-1024x768.jpg)
День коли ми згадуємо тих, хто відав своє життя зберігаючи найцінніше – свою Віру. Віру в нашого Господа – Ісуса Христа . Молитовний день розпочався з Адорації Пресвятих Дарів. Після Адорації розпочалася Служба Божа, яку очолив єпископ ординарій Кам’янець-Подільскої дієцезії – Леон Дубравський.
![](https://memorial.omi.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/302296064_437970301699824_1233710969083546284_n-1024x498.jpg)
![](https://memorial.omi.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/303399176_437966711700183_830123580652441318_n-1024x768.jpg)
Проповідь провадив єпископ Радослав Змітрович ОМІ, під час якої зауважив , що дуже важливо пам’ятати про смерть і не боятись померти. А це можливо коли покладаємось не на матеріальні , земні речі, а на Господа.
![](https://memorial.omi.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/304775756_437969415033246_8111674836688407754_n-768x1024.jpg)
![](https://memorial.omi.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/302195877_437969568366564_5305038231466931562_n-768x1024.jpg)
По завершенню Служби, в Меморіалі мучеників за віру відбулась Хресна Дорога, роздуми до якої підготував о. Домінік. Зупиняючись на стояннях, кожен міг роздумувати над тим, через які страждання проходили наші предки . Наскільки незламні Вони були.
![](https://memorial.omi.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/303422420_437969251699929_7740604378376257388_n-768x1024.jpg)
Деякі свідчення насправді доторкаються сердець. Після закінчення Хресної Дороги мали фуршет.
![](https://memorial.omi.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/302175419_437970601699794_4140314471362436530_n-1024x768.jpg)
![](https://memorial.omi.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/304836360_437969021699952_8007886554304760726_n-1024x768.jpg)
![](https://memorial.omi.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/302431859_437969215033266_8495534767315362298_n-1024x768.jpg)
Велика подяка всім хто долучився до організації та підготовки цьогорічного молитовного дня пам’яті. Особливо Місіонерам Облатам Марії Непорочної, Лицарям Колумба та Йоана Павла ІІ, Миротворцям ХСП з Тиврова, католицькому телебаченню, волонтерам, парафіянам та переселенцям з нашого монастиря, які допомагали у приготувані свята, кухні, семінаристам та хору і усім хто допомагав. Живімо так, аби надалі нести цей дар Віри, який так мужньо відстоювали наші предки.
![](https://memorial.omi.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/302129098_437969278366593_7425996894862895820_n-768x1024.jpg)
![](https://memorial.omi.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/302849678_437968958366625_3238699160707382869_n-1024x768.jpg)
Мученики за віру української землі моліться за нас і випросіть у Бога справедливий мир та перемогу для України.
Марія-Тереза Шибанова